У Жовкві вирішили збільшити заробітну плату працівникам дитсадків

На останній, XXVII позачерговій сесії Жовківської міської ради, яка відбулась 14 липня, її депутати проголосували за внесення змін до бюджету, які передбачають, зокрема, додаткове фінансування соціальних виплат та видатків на освіту.

Про це повідомили у Жовківській міській раді.

Так, за повідомленням міської ради, було виділено 1 млн. грн. на соціальні допомоги для поранених Героїв, сім‘ям загиблих та соціально вразливих категорій населення, 700 тис. грн. на зібльшення заробітної плати для працівників дитсадків, 350 тис. грн. на забезпечення заробітної плати для працівників соцзахисту до кінця 2022 року, 200 тис. грн. – на оплату енергоносіїв у дитсадках, 140 тис. грн. – на оплату енергоносіїв, закупівлю господарських матеріалів тощо дитячого оздоровчого табору “Росинка”, 58,9 тис. грн. – на закупівлю обладнання та різних предметів для Жовківського центру творчості, 50 тис. грн – на закупівлю вогнегасників для шкіл.

Нагадаємо, наприкінця травня стало відомо, що у Рава-Руській громаді через дефіцит бюджету буде зменшено доплати педагогічним працівникам.

Долучайтесь до нас у Telegram https://t.me/prykordonnya_info

Comments

comments