У Добросинсько-Магерівській громаді скоротять працівників у школах та дитсадках

Депутати Добросинсько-Магерівської сільської ради ухвалили рішення “Про затвердження штатних розписів закладів середньої освіти на території Добросинсько-Магерівської сільської ради” та “Про затвердження штатних розписів дошкільних навчальних закладів на території Добросинсько-Магерівської сільської ради”.
Про це повідомили на сторінці ради у Facebook.
20 травня відбулася 6 чергова сесія 8 демократичного скликання, на якій і були ухвалені згадані рішення. У самій сільській раді зазначили, що вони призводять до скорочення штатів шкіл та садочків, однак про яку кількість у яких закладах йдеться – не вказали.
Також у сільській раді додали, що такі вимушені кроки щодо оптимізації роботи шкільних та дошкільних закладів було зроблено через невиконання місцевого бюджету за 4 місяці на 31%.
У раді зазначили, що проводять вимушену оптимізацію деяких посад, сторожів, двірників, прачок, ще й тому, що ці посади можна замінити сучасними засобами. За словами чиновників, такі скорочення не впливають на навчальний процес і є вимушеним кроком. Також ми скоротили півмільйона видатків на апарат ради.
Фото для ілюстрації

Comments

comments