Жовківські комунальні підприємства перевірять

Комунальні підприємства Жовківської міської ради чекає аудит. Відповідне рішення ухвалили депутати на сесії 26 січня.

Аудит проведуть задля вивчення стану господарської діяльності, забезпечення ефективного і результативного управління бюджетними коштами, досягнення економії бюджетних коштів, їхнього цільового використанням з боку комунальних підприємств Жовківської міської ради.

Відтак перевірці аудитом підлягають шість комунальних підприємств Жовківської міської ради: Жовківське МВУЖКГ, Жовкватеплоенерго, Жовківське ВУВКГ, Туристичний інформаційний центр, ЖМСКК «Розточчя» та Воля-Висоцьке комунальне підприємство «Витяз».

«Проведення аудиту забезпечить основу для аналізу фінансово-господарської діяльності, що дозволить виявити сильні і слабкі сторони комунальних підприємств Жовківської міської ради, ухвалити обґрунтовані рішення», – йдеться у пояснювальній записці до рішення.

Основою метою аудиту є перевірка достовірності звітності, а основною умовою її проведення – незалежність аудитора.

У Жовківській міській раді очікують, що проведення аудиту сприятиме чесності і відкритості, отриманні об’єктивної оцінки щодо використання бюджетних коштів з боку комунальних підприємств за останні 5 років, виявити слабкі та сильні сторони комунальних підприємств.

Склад комісії для проведення аудиту визначить міський голова у своєму розпорядженні. Результати аудиту згодом повинні бути представлені на сесії Жовківської міської ради.

 

Comments

comments