Рава-Руська стає безпечнішою

У Раві-Руській в останні роки втілити у життя кілька проєктів, які роблять місто безпечним.

За словами міського голови Рави-Руської Миколи Зінька, впродовж лише останніх двох років у місті втілили два різних проєкти, метою яких є забезпечення безпеки мешканців на вулицях міста.

– Найперше, що нам вдалось реалізувати, це покращити освітлення на головних вулицях і освітити ті, де вуличного освітлення ніколи не було, – розповів мер міста.

Так, у минулому році на вулицях Рави-Руської було замінено близько 7 кілометрів кабелю, які забезпечують вуличне освітлення, та 208 ліхтарів на сучасні енергоефективні. На це спрямували 1,5 млн. грн. з міського бюджету.

– Завдяки цьому ми не лише зменшили витрати на електроенергію, але й досягли того, що впродовж усього нічного періоду ці вулиці постійно освітлюються, – зазначив Микола Зінько.

Так, за словами очільника міста, тепер економія для міського бюджету складає понад 60 тис. грн. на рік. За зекономлені гроші, як зазначив Микола Зінько, місто може, втілити інші проєкти.

– Крім того, вперше було освічено район вулиці Липник, де ніколи раніше не було вуличного освітлення, – додав мер. – Також ми спільно з мешканцями освітили вулицю 1-го Грудня, які за власні кошти придбали кабель, а комунальна служба – ліхтарі і провела відповідні роботи з їхнього встановлення.

Загалом, вуличне освітлення було замінено но вул. Львівській, Грушевського, Вокзальній, Могильницького, Володимира Великого, Ярослава Мудрого.

Інший проєктом, який вдалось втілити за кошти міського бюджету і який сприяє безпеці на вулицях Рави-Руської, є встановлення камер відеонагляду.

– Рава-Руська стала першим населеним пунктом у районі, де було встановлено камери вуличного відеонагляду, – зазначив Микола Зінько.

Загалом встановили 26 камер, за допомогою яких у більш як пів сотні випадків вдалось встановити винуватців правопорушень – зокрема, злодіїв, ДТП, хуліганів.

– Серед таких прикладів – встановили і змогли притягнути до відповідальності чоловіка, який обікрав капличку у центрі міста, водіїв, які не пропускають пішоходів на пішохідних переходах, а також тих, які заїжджають у пішохідні зони та вчинили аварії, словом, порушують правила дорожнього руху, – розповів міський голова.

Камери вуличного відеонагляду у Раві-Руській продовжуватимуть встановлювати і надалі. Так, нещодавно депутати Рава-Руської міської ради також затвердили відповідну Програму, метою якої є забезпечення співпраці з мешканцями міста щодо безпеки.

– Мешканці міста можуть звернутись до нас із пропозицією встановлення камер відеонагляду на своїх вулицях. Ми за кошти міста їх придбаємо, встановимо, а від самих равчан необхідно буде лише надати підключення до Інтернету і доступ до відеозаписів у випадку необхідності, – зазначив Микола Зінько.

Завдяки такій співпраці у Раві-Руській сподіваються зробити її вулиці ще більш безпечними.

 

 

Comments

comments