За день на Жовківщини виявили 3 вибухівки

27 червня у Жовківському районі виявили 3 боєприпаси часів Другої світової війни.

Про це йдеться в інформації ГУ ДСНСУ у Львівській області.

Так,  об 11:33 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в с. Йоничі в лісі на відстані 200 м від житлових будинків та 20 м від автодороги виявлено 2 предмети ззовні схожих на мінометну міну та гранату Ф-1 часів ІІ Світової війни.

О 20:17 надійшло повідомлення, що поблизу м. Жовква в лісі на відстані 1500 м від житлових будинків виявлено предмет ззовні схожий на мінометну міну часів ІІ Світової війни.

За фактами виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявки до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та їх знищення.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях. Тому, в таких випадках необхідно бути вкрай обережними, в жодному разі не чіпати предмет, схожий на боєприпас, а тим паче, не намагатися його вилучити та перенести. Про знахідку необхідно терміново повідомити місцеві органи влади або Службу порятунку за номером «101».

Фото для ілюстрації

Comments

comments