Жовківська РДА спершу поширила, а потім видалила недостовірну інформацію про обмеження в’їзду у два села району

Жовківська РДА опублікувала недостовірну інформацію про те, що для двох сіл Жовківського району, Монастирка та Замку, обмежено в’їзд та виїзд.

Так, 24 червня на сайті РДА з’явилась новина про позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС, у якій, зокрема, йшлось про прийняте рішення “організувати обмежений в’їзд та виїзд в с.Монастирок та с.Замок”. Цю інформацію поширило  “Прикордоння”, а також кілька обласних Інтернет-видань.

Однак згодом, як з’ясувалось, речення “організувати обмежений в’їзд та виїзд в с.Монастирок та с.Замок” було видалено з новини на сайті Жовківської РДА без позначки “виправлено” чи “уточнено” відповідно до журналістських стандартів.

Відтак, і “Прикордоння”, й інші видання читачі звинуватили у поширенні недостовірної інформації, що, у свою чергу, може вплинути на авторитет журналістів та видань та заплямувати їхню репутацію.

У коментарі “Прикордонню” голова Магерівської ОТГ, до складу якої і входять Монастирок та Замок, Петро Домінік спростував інформацію про те, що у останні два обмежено в’їзд і виїзд і додав, що був учасником Скайп-засідання згаданої комісії і такого рішення не ухвалювали. Також на сторінці у Facebook він опублікував рішення, які були прийняті, і пункту про “організувати обмежений в’їзд та виїзд в с.Монастирок та с.Замок” там справді немає.

Натомість на сайті Жовківської РДА жодних спростувань щодо поширення недостовірної інформації, станом на 23.56 год 24 червня, від них, як офіційного органу виконавчої влади, немає.

У свою чергу, зазначаємо, що “Прикордоння” поширює лише достовірну, перевірену та правдиву інформацію, завжди при цьому посилаючись на джерела її отримання. Тому інформація Жовківської РДА як найвищого органу виконавчої влади Жовківського району, який повинен публікувати офіційну, точну та достовірну інформацію, особливо в умовах карантинних обмежень, за замовчуванням повинна такою бути, а відтак і не викликати багатозначного трактування чи, тим більше, бути недостовірною.

У свою чергу, просимо у наших читачів вибачення за поширену недостовірну інформацію офіційного органу влади, яка, ще раз наголошуємо, не є помилкою журналістів “Прикордоння”!

 

Comments

comments