На Жовківщині трьох чоловіків визнали винними у порушенні умов карантину

На Жовківщині трьох чоловіків визнали винними за те, що перебували у місцях, відвідування яких заборонено під час карантину.

Так, 5 квітня, о 14.30 год, один з чоловіків перебував у міському парку Жовкви по вул. Степана Бандери, порушив правила щодо карантину що заборони відвідування парків, скверів, зон відпочинку.

В судовому засіданні чоловік не заперечив факту вчинення адміністративного правопорушення, свою вину у скоєному визнав повністю, щиро розкаюється у вчиненому. Пояснив, що забув про таке обмеження.

У той же день, о 17.00 год, у одному з міст району (в рішенні суду не уточнено, – Авт.) чоловік перебував на дитячому майданчику. У суді він також не заперечив факту вчинення адміністративного правопорушення, свою вину у скоєному визнав повністю, щиро розкаюється у вчиненому. Пояснив, що проходив через дитячий майданчик та вирішив присісти.

А на наступний день, 6 квітня, близько 22.10 год, біля магазину «Продукти», що в Жовкві по вул. Л.Українки, 39, ще один чолоік перебував без документів, що посвідчуєють особу. У суді і він свою вину визнав повністю, щиро розкаявся.

Відтак, суд постановивив чоловіків визнати винними у вчиненні адміністративних правопорушень, але звільнив їх від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням, внаслідок малозначності скоєного правопорушення, а справу щодо них закрив.

Постанови можуть бути оскаржені.

Фото для ілюстрації

 

Comments

comments