Контрабандні параплани та секондхенд виявили у “Раві-Руській”

Упродовж доби у пункті пропуску “Рава-Руська”, за допомогою системи сканування, щонайменше двічі  виявили контрабандний товар.

Про це повідомили у Галицькій митниці.

Так, спершу водій вантажівки, громадянин України, прямував з Нідерландів з вантажем для підприємства в Україні. Під час декларування заявив про наявність особистих речей. Однак під час огляду кабіни вантажівки спільна оглядова група окрім заявлених речей знайшла три нових параплани.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил передбаченого ст. 472 Митного кодексу України. Товар вилучено. Його вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

У другому випадку, за допомогою системи сканування, митники серед секондхенду виявили новий одяг та взуття.

Згідно з документами, вживаний одяг перевозили з Польщі на адресу організації зареєстрованій у м. Києві.

На підставі аналізу та оцінки ризиків вантажівку скерували на огляд з допомогою стаціонарної скануючої системи. Ренген показав відмінності у стуктурі вантажу. Тож авто скерували на розвантаження. Там митно-прикордонна оглядова група, у місці визначеному сканером, серед вживаного одягу знайшли упаковки з новим одягом та взуттям. На цей час здійснюють заходи щодо документування правопорушення.

 

Comments

comments