Хто став новим керівником комунальної служби, з ким діти-равчани співали разом з відомих артистів та по скільки продають квартири у колишньому медсанбаті, – вийшов №1 (73) газети “Прикордоння”

18 лютого вийшов перший у 2016 році номер газети “Прикордоння”. У №1 (73) багато актуальної інформації про Раву-Руську та її новини, які відбулися за останні два місяці, а саме:

У “лютневому” випуску читачі зможуть дізнатися про те, Як новим керівником комунальної служби міста став депутат міської ради.

Хто з юних равчан у дуетах співав із відомими, народними та заслуженими артистами на сцені Львівської опери – читайте у рубриці “Таланти”.

Львівські “Карпати” можуть більше не грати домашні матчі молодіжних та юніорських команд у Раві-Руській.

Які серед равчан були найпопулярніші імена, скільки немовлят народилося, людей – померло, а пар – одружились у 2015 році – читайте у матеріалі про демографічну ситуацію у Раві-Руській.

Про те, як будівлю колишнього медсанбату будуть перетворювати у багатоквартирних житловий комплекс, скільки там коштуватиме житло і коли люди зможуть там оселитися – читайте у рубриці “Житло”.

На маршрут “Рава-Руська – Львів” повернули один автобус. Які зміни відбулися у розкладі руху “маршруток” та коли курсуватиме додаткове – у №1 (73) газети “Прикордоння”.

Загиблого в зоні АТО равчанина Віталія Кравченка посмертно нагородили орденом, а випускникам Рава-Руської школи №1 Миколі Федусу та Тарасові Карпі встановили меморіальні дошки.

У Раві можуть встановити пам’ятник Небесній Сотні, – коли, де, який і за скільки дізнавалися журналісти “Прикордоння”.

Равчанин-учасник АТО Василь Мельник очолив управління Міністерства внутрішніх справ.

Про те, як підлітки обікрали дві рава-руські школи та що винесли – читайте у рубриці “Злочин”.

Хору Народного дому Рави-Руської – 25! – Як відбувся святковий вечір-зустріч – читайте у рубриці “Культура”.

Гуртківці будинку школяра відвідали учасників АТО, як Рава-Руський професійний ліцей відзначав 50-річчя та хто з равчан зайняв друге місце на чемпіонаті Європи з карате – читайте на шпальтах “свіжого” номера “Прикордоння” з 18 лютого.

Газету “Прикордоння” можна знайти у книгарні “Берег” в центрі Рави-Руської по вул. Грушевського (навпроти каплички), кіоску “Могорич” (навпроти “старої” “Рукавички”) та у розповсюджувачі преси на Малому ринку міста.

 

 

Comments

comments