Влада Рави виступила проти гомосексуалістів

Влада Рави-Руської вирішила звернутись до керівництва держави щодо захисту інституції сім’ї в Україні. Відповідне рішення ухвалили депутати Рава-Руської міської ради на засіданні XLI сесії 14 грудня.

Про це йдеться у №1 (113) газети “Прикордоння”.

У зверненні до Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Ради національної безпеки і оборони депутати висловили занепокоєння «невизначеністю з державною стратегією розвитку та підтримки сім’ї». Така стратегія, на думку депутатів, «повинна базуватися на традиційних для України духовно-моральних християнських цінностях і природному розумінні сім’ї як законного союзу чоловіка та жінки, які народжують і виховують дітей».

Равські депутати звернули увагу на те, що «держава надає пріоритетну увагу лише штучно створеній проблемі так званої дискримінації людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією» і разом з тим сироти, діти-інваліди та діти з особливими потребами, матері-одиначки, неповні сім’ї, не можуть повноцінно реалізувати свої конституційні права на лікування, навчання, житло, соціальний захист, гідний життєвий рівень.

Міська влада Рави-Руської закликала керівництво держави відмовитись від прийняття законів та вчинення дій, які, на її думку, загрожують захисту і розвитку інституту сім’ї. Зокрема, «заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури» тощо. Ухвалити Закон України «Про заборону пропаганди гомосексуалізму».

Comments

comments

One thought on “Влада Рави виступила проти гомосексуалістів

  • 03.02.2019 о 11:50
    Permalink

    Люди з не “такою поведінкою ” ні в чому не винні, бо такими народилися. Можливо через мутацію материнської хромосоми. А раз так – то вони повинні перебувати під захистом держави і мати такі ж права як усі інші. Україна – це Європа ?

Коментарі закриті.