Дитяче відділення лікарні у Раві-Руській відремонтували вперше за багато років

Минулий рік для дитячого відділення Рава-Руської районної лікарні був досить вдалим. Вперше за багато років тут вдалось зробити ремонт, покращивши, таким чином, умови перебування для маленьких пацієнтів з батьками.

Про це йдеться у №1 (113) газети “Прикордоння”.

– Відколи я тут працюю, а це – тридцять років, важко й пригадати коли востаннє тут робили ремонт, – розповів завідувач дитячого відділення Степан Саламаха. – Приміщення були у жахливому стані: на стелі ширина тріщин була такою, що можна було пальці у них запихати, вікні рами були гнилими, пропускали холод.

Фінансування ремонту у дитячому відділенні не бачили роками. Тож у 2018 році лікарі та медичний персонал ініціювали ремонт.

– На жахливі умови перебування у відділенні постійно звертали увагу пацієнти. Крім того, і нам самим хотілось працювати у комфортних умовах, – додав Степан Володимирович.

Для проведення ремонту працівники дитячого відділення звернулись як до місцевих рад, так і до підприємців. Зокрема, з бюджету Рава-Руської міської ради загалом виділили близько 40 тис. грн., Річківської сільської ради – 25 тис. грн. Решта – це була спонсорська допомога. Загалом, у ремонт дитячого відділення вдалось залучити близько 80 тис. грн.

– Сам ремонт у відділенні зробили майстри та студенти Рава-Руського професійного ліцею у рамках навчально-виробничої практики, – розповів Степан Саламаха.

Роботи тривали на другому поверсі дитячого відділення і передбачали встановлення гіпсокартону на стелі, заміну дев’яти вікон та двох дверей, ремонт у палаті та коридорі, ремонт підлоги, постелення лінолеуму. У підсумку, другий поверх дитячого відділення Рава-Руської районної лікарні став теплим та затишним місцем.

– Звісно, не все вдалось вирішити, адже у такому ж жахливому стані, в якому раніше перебував другий поверх, зараз є і перший. Тому сподіваємось, що у цьому році вдасться і його привести до ладу, – висловив надію завідувач відділенням. – Наразі ж щиро вдячні міському голові Рави-Руської Миколі Зіньку, сільському голові Річок Романові Зіньку, депутату Львівської обласної ради Роману Демчині, усі благодійникам і студентам-практикантам Рава-Руського професійного ліцею.

 

Comments

comments