“Раву-Руську” та інші пункти пропуску на Львівщині заблокували

У неділю, 25 листопада, протестувальники заблокували доступ до автомобільних пунктів перетину кордону у Раві-Руській, Краковці, Грушеві та Шегинях. Про це повідомило Zaxid.net з посиланням на начальника Львівської митниці ДФС Левка Прокіпчука 

За його словами, блокування під’їзної дороги до пункту пропуску у Раві-Руській розпочалося о 12:00. Близько 50 протестувальників постійно ходять по пішохідному переході, блокуючи таким чином рух автомобілів. Пізніше групи протестувальників почали перекривати ще три пункти пропуску: Краковець, Грушів і Шегині.

Акції протесту відбуваються у присутності поліції, яка поки не застосовує заходів для розблокування пунктів пропуску. Раніше міністр МВС Арсен Аваков, коментуючи масштабну акцію «Авто Євро Сили» з блокування автодоріг по усій країні, заявляв, що поліція силою звільнятиме дороги у випадку їх перекриття.

Видання нагадає, що сьогодні вступили в силу зміни до Митного кодексу України, що стосуються ввезення в Україну транзитних автомобілів на іноземній реєстрації. Запровадження цих змін викликало спротив серед т.зв. «євробляхерів».

«Зміни вступили в дію опівночі 25 листопада. Ця ніч минула спокійніше, ніж ми очікували. Припускаю, що багато людей вирішили не перетинати кордон, коли нововведення вступають у силу», – розповів ZAXID.NET начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

Він також повідомив, що відмови про перетин кордону за перші півдоби дії юридичних нововведень отримало близько 140 водіїв автомобілів на закордонній реєстрації. Необхідної грошової застави під час перетину кордону жоден водій не сплатив.

За інформацією Варти1, у “Раві-Руській”, ходячи по пішохідному переході, рух автомобілів блокують півсотні учасників акції. Станом на 14:00 блокування продовжується. Ситуація наразі спокійна та під контролем прикордонників та правоохоронців.

 

Comments

comments