У Волі-Висоцькій може з’явитись дитсадок

У Волі-Висоцькій найближчим часом може з’явитися перший у селі дитячий садок.

Про це йдеться у №13 (103) газети “Прикордоння”.

Наразі у селі дошкільного навчального закладу немає.

– Відсутність дошкільного навчального закладу, а також школи, яку б ми хотіли, є для нас чи не найболючішими проблемами, – розповіла сільський голова Волі-Висоцької Ганна Скіп. – Протягом останніх двох – трьох років ми виношуємо плани щодо відкриття дитсадка.

У Волі-Висоцький у приватній власності є нежитлове приміщення, яке наразі не використовується. У ньому й планують в майбутньому облаштувати дошкільну установу. Мова йде про колишню чайну, в якій згодом розміщувались продуктовий та промисловий магазини, а також бар. Зараз це приміщення належить підприємцю Галині Куликовець. Його площа – понад 200 кв. метрів.

– Ми хотіли цю будівлю викупити, але не мали грошей. Зараз кошти нам готові виділити з обласного бюджету. А ми, у свою чергу, фінансуватимемо внутрішній ремонт, – додала сільський голова.

Як розповіли у сільській раді, раніше школу і дошкільний заклад хотіли облашутвати у приміщеннях колишньої військової частини. Для цього навіть виготовили документи на будівлі, але земля залишилась у власності Міністерства оборони.

Наразі питання придбання приміщення для першого у Волі-Висоцькій дитсадка перебуває на етапі підготовки відповідниї документів.

За словами Ганни Скіп, вартість приміщення може скласти в межах 1 млн. грн. Але на нього ще очікує оцінка з боку експертів.

До кінця року планують усі формальності залагодити. Однак, якщо все вдасться, то ремонт всередині приміщення можуть розпочати і до кінця року.

Фото Жовківської РДА

 

Comments

comments