Голову сільради на Жовківщині затримали на хабарі?

На Львівщини голову сільради викрили на хабарі у 2,5 тисячі доларів США.

Про це повідомили у департаменті захисту економіки НП України.

Кошти посадовець вимагав від учасника Антитерористичної операції за виділення земельної ділянки площею 0,12 га.

Правоохоронці встановили, що за 2,5 тисячі доларів США неправомірної вигоди посадовець пообіцяв не створювати штучні перешкоди у виготовленні дозвільної документації та в подальшому посприяти у приватизації земельної ділянки.

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції спільно з військовою прокуратурою Львівського гарнізону затримали фігуранта під час одержання хабара.

За даним фактом слідчим управлінням поліції області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Водоночас, як повідомило Гал-Інфо, йдеться про голову села Сопошин Жовківського району. Як відомо, ним є Михайло Ях.

Comments

comments