Учениці з Дублян та Жовкви стали призерами міжнародного конкурсу

Завершився фінальний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Про це йдеться у №6 (96) газети “Прикордоння”.

Конкурс проводиться з метою стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури, розвитку інших рідних мов в Україні.

Фінальне творче змагання проведено одночасно в усіх регіонах України за єдиними завданнями, які підготувало Міністерство освіти і науки України для кожної вікової категорії учасників окремо.

Цьогоріч у фіналі конкурсу взяли активну участь близько 800 конкурсантів – учні 5-11 класів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти, студенти та курсанти закладів вищої освіти усіх рівнів акредитації.

Переможцями від Львівської області стали 8 учнів загальноосвітніх навчальних закладів та 2 учнів закладів професійної освіти, а також 11 студентів і курсантів вищих навчальних закладів. Серед них – школярі зі Жовківщини.

Так, дипломи ІІ ступеня отримали учениця 6 класу Дублянської школи імені Анатолія Жаловаги Анастасія Панчишин (на фото -ліворуч) та 9 класу Жовківської школи №3 Марія Букрій (праворуч).

Переможці фінального етапу Конкурсу нагороджуються дипломами Міністерства освіти і науки України I, II і III ступеня.

 

 

Comments

comments