На Жовківщині 13 разів влаштовували підпали

У минулому році у Жовківському районі виникло 185 пожеж. Про це повідомили «Прикордонню» у Головну управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області у відповідь на інформаційний запит.

Про це йдеться у №3 (93) газети “Прикордоння”.

Найбільше пожеж у минулому році було зареєстровано у Раві-Руській. Так, на території прикордонного міста їх трапилось 20. Разом з тим, у Жовкві зафіксовано 14 випадків загорянь, у Дублянах – 10, у Великих Грибовичах, Малих Грибовичах та Гряді – по 8.

Найчастіше горів сухостій – 52 рази. 39 пожеж трапилось у господарських спорудах, 21 – у приватних житлових будинках, 1 – у багатоквартирному будинку, 13 – у дачних будинках та вагончиках – 13 пожеж, в гаражах – 2 пожежі, на торфополях – 20 пожеж.

4 рази на Жовківщині спалахували сміттєзвалища, стільки ж разів трапились полжежі на підприємствах, ще 21 – на транспорті.

Серед іншого, що горіло на Жовківщині, це сміття, дрова, сіно, солома на відкритій території. На такі виклики вогнеборці виїздили 8 разів.

Основними причинами пожежі у 2017 році на Жовківщині було необережне поводження з вогнем. Таких випадків зафіксовано 122. Ще у 39 випадках причиною загоряння ставали недоліки конструкції та виробництва електроустановок, коротке замикання електромережі. А підпалів на Жовківщині у минулому році було 13.

Прямі збитки, які завдали пожежі, складають 4 млн 187 тис грн., побічні – 13 млн 121 тис грн.

Comments

comments