Гуртківці будинку творчості провели звітний концерт + ФОТО та ВІДЕО

Щороку з нагоди Дня матері у Раві-Руській відбувається звітний концерт Рава-Русього міського будинку дитячої та юнацької творчості.

Вступна частина цьогорічнго концерту розпочалась із пісні « Молитва»  у виконанні Олега Оливка. Виступ супроводжувався теплими аплодисментами з боку глядачів, адже  вона поєднала переживання кожного за подальшу долю України та про важливу місію матерів, які своєю любов’ю підтримують дух наших захисників. З вітальними словами виступила директор Рава- Руського МБДЮТ Товарянська Любов Михайлівна. Ледь стримуючи сльози,вона сказала:«…Коли все живе оживає, ми святкуємо День матері, тому кожна мама достойна привітань…»

З теплими словами також звернулись отці Михайло Гнідець, Юрій Магалюс та секретар міської ради Микола Зінько. Вони побажали усім матерям щастя, здоров’я, родинного благополуччя, взаєморозуміння, любові і тепла від своїх дітей, подякували за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, терпіння, розуміння та надійну підтримку. Отець Михайло зазначив: «Мати-постійна свічка перед  іконою, яка згоряє у вихованні  своїх дітей…», а отець Юрій  зачитав вірші Галини Гармозюк та побажав всім опіки Небесної матері.

До слова, святковий зал був переповнений глядачами. До їхньої уваги були запропоновані чудові виступи наймолодших учасників танцювальної студії «Ексклюзив» – керівник Роман Жолобко. Зокрема, танець «Бджілки» та «Веселі  чоловічки» зуміли підняти настрій гостям свята та запам’яталися своїми яскравими костюмами.

 Порадували своєю творчістю й колектив « Цвіт Розточчя» – керівник Ольга Гнідець. Зауважмо артистичність та впевненість вихованців цього колективу. Їхні танцювальні номери «Полька», «Черевички», «Їхали козаки», «Марічка» були підтримані гучними оплесками та захватом глядачів.

Запам’яталися й виступи вокальних колективів та сольних виконавців. Колектив «Жайвір» подарував пісню «Повір у себе», дует  у складі Надіїї Сасадеуш та Софії Танчин- пісню «Край коханий» – керівник Мороз Галина Іванівна. Не обійшлося й без дебютантів. Глядачі охоче слухали новостоворений колектив «Веселі нотки» – керівник Ольга Милькус, який виконав пісню  «Україно, краю». Зуміла підняти настрій гостям свята пісня «Ми не малюки» у виконанні ансамблю «Сонечко». Його учасники були наймолодшими серед виступаючих. Пісенними вітаннями здивували старші вихованці Будинку школяра. У виконанні Походенько Ірини прозвучала пісня «Чорнобривці», Плесак Оксани – «Лелеча доля». Дівчата продемонстрували майстерність свого голосу, чим викликали захоплення й бурхливі оплески глядачів.

На святі вручили свідоцтва випускникам та нагороди переможцям районних та Всеукраїнських конкурсів. Роботи призерів та випускників, вихованців Рава-Руського МБДЮТ,  були представленні на виставці у холі.

Пізніше до уваги глядачів було запропоновано запальні танці колективу «Ексклюзив» – «Ча-ча-ча» та «Джайв» і композиція «Незламна» у виконанні його  старшої групи. Вона вирізнялась своєю оригінальністю, глибоким змістом та майстерністю й була радо зустріта гостями свята.

Завершальним акордом концерту стала пісня у виконанні Вікторії Копровської «Ми за мир», під яку усі вихованці Рава-Руського МБДЮТ вийшли на сцену та прощалися з гостями свята. Глядачі ж радо аплодували та скандували:«Молодці». В свою чергу Товарянська Любов Михайлівна подякувала дітям, батькам гостям свята за їхню працю,наполегливість,здобутки та прихильність.

Загалом  у звітному концерті Будинку творчості взяло участь 23 виконавці та дитячі колективи.

Влада Ковальчук,
член гуртка журналістики Рава-Руського МБДЮТ

Comments

comments