Колектив з Магерова підкорив Львівщину

Народний сімейний ансамбль «Кожушки» зі селища Магерова дав сольний концерт у місті Миколаєві Львівської області.

Про це йдеться у №2 (92) газеті “Прикордоння”.

У день Старого Нового року у міському палаці культури «Кожушки» колядували, щедрували та віншували. Магерівчани виконали пісні на різдвяну тематику з різних регіонів України – Галичини, Лемківщини, Поділля, Гуцульщини, Закарпаття, Полісся та Буковини.

До слова, родом з Миколаєва учасниця ансамблю Лариса Кожушко. Разом із першим заступником голови Миколаївської РДА, директором палацу культури, колектив привітала і її перша вчителька фортепіано.
Гастролі «Кожушків» продовжились на Свято Йордану. У Львові народний сімейний ансамбль взяв участь у ХІХ різдвяному фестивалі «Велика коляда». Останній традиційно відбувається у церкві Пресвятої Євхаристії.

Колектив розпочав виступ колядкою «Чути дзвінок», потім прозвучала «Різдвяна» на слова і музику керівника ансамблю Богдана Кожушка.

Окрім цього «Кожушки» виконали «Нині радість нам усім», подільську колядку «Дивная новина», а також закарпатську «Летів горобець» та гуцульська «Устань, ґаздочку».

Також учасники виконали щедрівки «Добрий вечір, щедрий вечір», «Там, за горою» і «Зіронька ясна».

– У «Великій коляді» наш колектив бере з 2012 року, – зазначила Лариса Кожушко. – Сміливо можу сказати, що це – наш улюблений фестиваль. І ми щиро вдячні, що нас щороку запрошують до участі у ньому.

За підсумками фестивалю, «Кожушки» нагородили дипломом «за збереження, розвиток та популяризацію українських різдвяних традицій».

 

Comments

comments