Земельних ділянок у Жовкві продадуть на близько півтора мільйона гривень

Влада Жовкви планує продати три земельні ділянки. Відповідні рішення ухвалили на засіданні XXIV сесії Жовківської міської ради.

Про це йдеться у №2 (92) газети “Прикордоння”.

На аукціон виставили земельну ділянку по вул. С.Петлюри, площею 0,147 гектара. Після продажу приватний власник зможе її використовувати для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. За продаж цієї ділянки до бюджету Жовкви повинно надійти щонайменше близько 204 тис. грн.

Ще одна земельна ділянка, яку планують продати у Жовкві, розташовується по вул. Я.Мудрого. Її площа становить 0,0282 гектара і призначена для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій. Стартова ціна на цю земельну ділянку на аукціоні визначена у розмірі 41 тис. 299 грн.

Третьою земельною ділянку, яку влада Жовкви планує продати, є по вул. Яворницького. Її площа з-поміж усіх інших, найбільша – 1 гектар. Вартість її теж найбільша – близько 1 млн. 230 тис. грн. Цю земельну ділянку продають для будівництва багатоквартних житлових будинків.

Загалом, за продаж трьох земельних ділянок, міська влада Жовки планує виручити щонайменше близько 1,5 млн. грн.

Тарас Левко

Comments

comments