У Магерові створили свій відділ освіти

У Магерівській селищній раді створили відділ освіти. Це – перша подібна структурна одиниця у системі органів місцевого самоврядування у Жовківському районі, не враховуючи аналогічний у районній державній адміністрації. Подібним не може похвалитися жодна з інших сільських, селищних чи міських рад Жовківщини.

Про це йдеться у №1 (91) газети “Прикордоння” від 10 січня.

Утворення відбулось у рамках створення Магерівської об’єднаної територіальної громади, яка функціонує з квітня минулого року. Відповідне рішення магерівські депутати ухвалили на засіданні сесії від 6 грудня.
Відділ освіти Магерівської селищної ради – це юридична особа зі своїми печаткою, рахунками в органах казначейства, штампом, бланком, положенням та штатним розписом. Останні також затвердили на вказаній сесії.

Відділ освіти Магерівської селищної ради буде підзвітним і підконтрольним селищному голові Магерова, департаменту освіти і науки області, а також Міністерству освіти і науки України. Таким чином, дитсадки, школи та інші навчальні заклади на території Магерівської громади не будуть залежні від районного відділу освіти. Фінансування його відбуватиметься також за кошти бюджету Магерівської селищної ради.
У структурі відділу освіти Магерівської селищної ради працюватимуть четверо працівників – начальник, провідний спеціаліст, головний бухгалтер та спеціаліст з обліку та звітності.

 

Comments

comments