Юні футболісти Жовківщини – чемпіони Львівської області!

У травні завершився чемпіонат Львівської області з футбол серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Він тривав з вересня минулому року. За його підсумками, вперше за багато років перемогу здобула команда Жовківської ДЮСШ.

Участь у чемпіонаті брали 25 команд. Учасниками змагань були діти 2001 – 2002 рр. н. Турнір відбувався за коловою системою, команди були поділені на чотири групи. Ті з них, які зайняли перші та другі місця, виходили у фінальну частину чемпіонату.

У вирішальній частині турніру переможці груп були поділені на дві групи. Жовківчани потрапили у групу з командами Кам’янки-Бузької та Стрия. У групі команда зі Жовківщини зайняла перше місце і вийшла у фінал.

У вирішальному поєдинку змагань команда Жовківської ДЮСШ зустрілася з командою СДЮСШ-4 Львова. Основний час матчу завершився внічию – 1:1. У серії ж післяматчевих пенальті перемогу здобули саме жовківчани.

Таким чином, команда зі Жовквіщини вперше за багато років перемогла у чемпіонаті Львівщини з футболу.

До складу жовківської команди входили воротар Тарас Принада, захисники Віталій Мариняк, Володимир Мариняк, Юрій Горечий, Ігор Гец, Антон Карпляк, Роман Залуцький та Орест Санько, півзахисники Богдан Куликовський, Руслан Віцентій, Назарій Коваль, Владислав Керницький, Василь Крук, Володимир Кудик, Юрій Гумен, нападники Володимир Курило, Юрій Батючок, Ростислав Мачіха.

Старшим тренером команди є Андрій Максимик. Також до тренерського штабу увійшли Павло Багрій, Вагіф Агабеков, Володимир Мариняк та Андрій Шостак.

Роман Швець, за матеріалами Жовківської РДА, газета “Прикордоння” №5 (85) від 29 червня 2017 року

Comments

comments