“Рава-руські” митники виявили контрабанду лабораторних реагентів

Працівники Львівської митниці ДФС запобігли ввезенню в Україну складних лабораторних реагентів.

Про це повідомила прес-служба ДФС у Львівській області.

Днями громадянин України, 34-річний мешканець Львівщини, як водій автомобіля «CITROEN JUMPY», прибув з Республіки Польща у пункт попуску «Рава-Руська-Гребенне». Для переміщення обрав смугу спрощеного митного контролю “зелений коридор”, чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, або які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлені заборони чи обмеження.

Під час огляду даного транспортного засобу у працівників митниці виникла підозра щодо наявності в ньому таких товарів. Автомобіль скерували в місце поглибленого огляду транспортних засобів та товарів. Там в багажному відділенні автомобіля було виявлено 66 упаковок складних лабораторних реагентів іноземного виробника. Документів про вартість товару громадянин не надав. За попередніми оцінками вартість такого товару близько 70 тис. гривень.

Так громадянин України порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України. Товар вилучено. Справу скерують до суду.

Comments

comments