Засудили одного з учасників провокації на дорозі Львів – Рава-Руська

Суд у Львові приговорив одного з учасників демонстрації людей, котрі вдавали польську меншину, на два роки ув’язнення умовно. Інцидент стався наприкінці березня. На думку українських спецслужб, його було організовано Росією.

Про це повідомило Польське радіо.

За твердженням суду, чоловік, студент Історичного факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка – зорганізував фото- і відеофіксацію в селі Гряда під час блокування траси Львів – Рава-Руська. Також він розповсюджував інформацію про блокування в одній із соцмереж. Дії засудженого, на думку суду, мали характер замаху на територіальну цілісність України.

У ході слідства чоловік визнав свою вину, через що йому було пом’якшено покарання. Це перший вирок у зв’язку із акцією, яка була зорганізована вдаваною польською меншиною.

29 березня понад сто осіб, що називали себе представниками польської етнічної меншини в Україні, заблокували автотрасу до кордону з Польщею. На своїх банерах вони мали, зокрема, такі написи, як «Стоп геноциду поляків».

За повідомленням поліції, серед затриманих не було жодного представника польської меншини, а учасники блокади отримали за участь у ній гроші. На думку Служби безпеки України, захід було зорганізовано за ініціативи російських спецслужб.

Фото Новое время

Comments

comments