“Свобода” таки отримала всю повноту влади у Раві-Руській. Зінько буде в.о.міського голови

Депутати Рава-Руської міської ради шостого демократичного скликання обрали нового секретаря міської ради. Ним став голова фракції Всеукраїнського об’єдання “Свобода” Микола Зінько.

Про це повідомляє офіційний сайт Рава-Руської міської ради.

Під час таємного голосування за Зінька проголосували 16 депутатів, ще 2 – “проти”, 1 – “утримався”.

Зазначимо, попередній секретаря Рава-Руської міської ради Степан Борис після відставки міського голови 17 лютого також заявив про складення своїх повноважень. Він працював на цій посаді з 30 вересня 2013 року. Відповідну заяву, яку він написав за власним бажанням, депутати також підтримали 24 лютого на засіданні 44 сесії.

Новообраний секретар міської ради також виконуватиме обов’язки міського голови Рави-Руської у зв’язку зі складанням повноважень Ірини Верещук, яка відбулася 17 лютого.

Сама ж Ірина Верещук обрання Миколи Зінька прокоментувала на своїй сторінці у мережі Facebook. Так, колишній мер назвала його ініціатором всеможливих звинувачень у свою адресу.

– У пана Зінька є необмежені можливості провести перевірки, підняти усі документи, що стосуються моєї діяльності, нагадаю, що всі рішення архівуються і зберігаються 75 років у трьох екземплярах. Головне, що у Свободи в Раві-Руській з’явилася можливість не на словах, а на ділі взяти на себе відповідальність за стан справ в місті, – написала Ірина Верещук.

Нагадаємо, Микола Зінько уже міг стати секретарем Рава-Руської міської ради у вересні 2013 році. Тоді, коли секретаря міської ради Любомира Кашубу затримали на хабарі, у міській раді виникла політична криза і конфлікт між депутатською більшістю, до якої належала ВО “Свобода”, та міським головою Іриною Верещук. Депутати майже 3 місяці не могли обрати нового секретаря, “свободівці” відмовлялися знову висувати свого кандидата (Любомир Кашуба також був членом “Свободи). Мер Ірина Верещук тоді також висунула кандидатуру Миколу Зінька, але тоді за нього проголосувало 13 депутатів з щонайменшої необхідної кількості 16.

Зрештою, аби не відбувся розпуск ради, секретарем погодився бути Степан Борис від ВО “Батьківщини”, за якого проголосували депутати Рава-Руської міської ради.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *