У Жовкву залучать близько 1 мільйона євро

У Жовкві відбулася інформаційна зустріч в рамках проекту «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється». У місті буде встановлено два котли у комунальній котельні по вул. Лесі Українки, 5, замінено тепломережу від котельні та повністю реконструйовано дошкільний навчальний заклад №2 «Калинонька».

Про це йдеться у повідомленні Жовківської міської ради.

Проект впроваджується у рамках програми «Демонстраційні Проекти – Угода Мерів» завдяки коштам Європейського Союзу. Загальний бюджет проекту 860 тис. євро, з яких 688 тис. євро – це кошти Європейського Союзу, 172 тис. євро – Жовківської міської ради.

Міський голова Жовкви Петро Вихопень розповів про інвестиційний клімат у місті. 

– Місто активно працює у сфері залучення інвестицій – приватних, державних та грантів, – зазначив Петро Богданович. – Серед останніх важливе значення має програма «Демонстраційні проекти – Угода мерів», у рамках якої за 3 роки у Жовкву вдасться залучити близько 1 млн.  євро коштів Європейського Союзу.

Мер Жовкви подякував європейським партнерам за надану можливість розвивати місто, а також Львівській облдержадміністрації за допомогу у співфінансуванні.

– Від облдержадміністрації ми відчули не лише моральну, а й фінансову підтримку, адже проект вимагає дофінансування з української сторони. У минулому році ми отримали 2 млн. грн. на співфінансування проекту, – додав Петро Вихопень.

У свою чергу, представники проекту та облдержадміністрації відзначили зміни, які відбулися у Жовкві, за останні роки.

– Ми у надзвичайному захопленні від тієї роботи, яку проробило місто та ставимо Жовкву у приклад іншим містам, – зазначив  заступник директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Юрій Космина. 

– Щоразу, коли я приїжджаю до Жовкви, захоплююсь тим, як місто себе перебудовує, як воно змінюється. Ніколи ніякого успіху не вдається досягнути, якщо громада до цього не буде залучена. У Жовкві це розуміють, – додав експерт Команди підтримки програми Сom-Dep Андрій Кирчів.

2017 рік – останній з трьох, на який розрахований проект. Попри це, він буде найбільш плідним, адже відбудеться безпосередньо закінчення втілення у життя задумів, які проект передбачає.

Станом на кінець березня проведено тендер і визначено виконавця робіт з реконструкції садочку №2. Вони розпочнуться вже у квітні і триватимуть до вересня. Також і проведено тендер та визначено генпідрядника на виконання робіт із заміни тепломережі та триває виготовлення проектно-кошторисної документації для котельні.

 

Comments

comments