На Жовківщині достроково завершили опалювальний сезон

У зв’язку зі значним потеплінням, а також з метою економії природного газу, 28 березня голова Жовківської райдержадміністрації підписала розпорядження про завершення опалювального сезону.

Про це повідомила прес-служба ЖРДА.

Відповідно до законів України “Про місцеві державні адміністрації” та “Про житлово-комунальні послуги”, на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, і Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, розпорядження голови Львівської облдержадміністрації “Про завершення опалювального сезону 2016/2017 років” №233/0/5-17 від 28 березня 2017 року, з метою економії споживання природного газу:

1. Завершити опалювальний сезон 2016-2017 років для населення та інших категорій споживачів у Жовківському районі 29 березня 2017 року.

2. В разі потреби при понижені середньодобової температури нижче 8 °C надавати послуги з теплопостачання для всіх споживачів.

Comments

comments