Уродженець Жовківщини став новим керівником Львівської опери

Василь Вовкун став генеральним директором – художнім керівником Львівського національного академічного театру опери та балему ім. С. Крушельницької.

Про це повідомила прес-служба Міністерства культури України.

22 лютого у Міністерстві відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду генерального директора – художнього керівника львівського національного академічного театру опери та балету імені соломії крушельницької.

Конкурсна комісія, керуючись нормами Законів України «Про культуру», «Про театри і театральну справу», Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства культури України від 31 травня 2016 року № 380, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 червня 2016 р. за № 809/28939, прийняла рішення:

– визнати Вовкуна Василя Володимировича переможцем конкурсного добору на посаду генерального директора – художнього керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Нагадаємо, Василь Вовкун – народився16 червня 1957 року у селі Мацошині Жовківського району. Він – режисер, сценарист, культуролог. Зокрема, у 2007 – 2010 рр. працював мініструм культури і туризму України.

Фото Дзеркала тижня

Comments

comments