У Жовкві стартував масштабний міжнародний турнір з настільного тенісу + ВІДЕО

У Жовкві стартував міжнародний турнір із настільного тенісу «LIRS OPEN». Традиційні змагання зібрали майже тисячу майстрів малої ракетки.

Віковий діапазон спортсменів дуже великий ― від шести до сімдесяти років. Серед старших учасників будуть гості з Білорусі, Польщі та Румунії.

«Змагання настільки популярні, що приїжджають не лише з великих міст обласних, а майже з усіх куточків, де розвивається настільний теніс. Наприклад, маємо представників і з Лохвиці, і з Вознесенська. Представників Львівської області майже з кожного районного центру», ― зазначив головний суддя змагань Володимир Прокопюк.

Один лідерів дитячих змагань ― дев’ятирічний Михайло Ловга. Хлопець розповів про суперника із Луцька: «Він гарно грав накручені топси, але не вмів робити підрізки». На шляху до перемоги юному майстрові ракетки допомагала група підтримки ― тренер та батько. Наставник Михайла Микола Рибкович зазначив: «Коли граєш сам, то набагато простіше, ніж коли виступає твій вихованець. То є мої діти, в яких вкладаю душу».

Діти не приховують емоцій та амбіцій. Учасник змагань Олександр Гелета розповів: «Мій суперник коряво грає, але я вже навчився з корявими грати. Бо кожного разу такі попадаються. Я дуже задоволений своїми результатами і хочу перше місце зайняти».

Відкриватимуть молоді таланти і гартуватимуть дорослі у Жовкві до кінця тижня.

 

Comments

comments