У Раві-Руській з нагоди Нового року та Різдва прикрасили головну ялинку міста

24 грудня з нагоди Новорічних та Різдвяних свят на площі Вічевій у Раві-Руській працівники комунальної служби прикрасили головну ялинку міста.

24 грудня з нагоди Новорічних та Різдвяних свят на площі Вічевій у Раві-Руській працівники комунальної служби прикрасили головну ялинку міста.
Так, цього року прикраси суттєво відрізнялися від тих, які були у попередні роки. Зокрема, на ній небагато ялинкових іграшок, однак ті, які все ж є, доволі великих розмірів.
Небагато на «зеленій красуні» й новорічного дощику. Натомість найбільше на ялинку почепили прикраси у формі великих цукерок.
У комунальній службі повідомили, що прикрасити Новорічну ялинку допомогли місцеві підприємці Ярослав Надяк, Василь Дзюнька, Юрій Пелипець, Віра Зінько, Василь Долішний, Василь Федик, Микола Минжоса, Віра Бігун, Роман Самокішин, Іван Омеляш, Богдан Осьмак зі своїми працівниками, Юрій Мельник, Володимир Когут, Степан Гадада, Мирослава Лозинська, Андрій Клуб, Мар’ян Химич, Олена Грабас, Олена Гусєва, а також педагогічний та учнівський колективи Рава-Руського професійного ліцею та працівники комунальної служби.
Допомагали як коштами, так і безпосередньо матеріалами для виготовлення прикрас і самими прикрасами.
Керівництво КП «Рава-Руське будинкоуправління №2» щиро дякує усім, хто долучився до новорічного вбирання ялинки, і бажає усім равчанам веселого Нового року та Різдва Христового.

газета “Прикордоння” №15 (59) від 27 грудня 2014 року

Comments

comments