Проти колишнього директора лісгоспу порушили кримінальну справу

Колишнього директора Рава-Руського лісгоспу Андрія Савченка звинувачують у порушенні службових обов’язків та вчиненні протиправних дій. Про це повідомляє прес-служба Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Колишнього директора Рава-Руського лісгоспу Андрія Савченка звинувачують у порушенні службових обов’язків та вчиненні протиправних дій. Про це повідомляє прес-служба Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Такого висновку дійшли під час перевірок, яке у грудні проводило ДП «Рава-Руське лісове господарство». Так, зокрема, було перевірено правомірність дій посадових осіб під час проведення рубок головного користування та рубок формування і оздоровлення лісів, а також щодо правомірності використання коштів за послуги в сфері ведення мисливського господарства.
У ході перевірки встановлено, що колишній директор Рава-Руського лісового господарства Андрій Савченко в період виконання ним своїх посадових обов’язків неодноразово їх порушував, вчиняючи протиправні дії.
Так, відповідно до Методичних вказівок, виділення лісових ділянок для заготівлі деревини під час проведення рубок головного користування та рубок формування і оздоровлення лісів здійснюють виключно підрозділи з ведення і таксації лісосік (наказ Державного агентства лісових ресурсів №9 від 21.01.2013р.), склад яких затверджують державні лісогосподарські підприємства за погодженням з обласними управліннями лісового та мисливського господарства. Проте, як йдеться у повідомленні, Андрій Савченко впродовж 2013-2014 рр. укладав господарські договори на виконання робіт щодо виведення лісових ділянок з приватними підприємцями, які він не мав права укладати, та проводив оплати за цими договорами.
Крім того, він за рахунок коштів Рава-Руського лісгопсу, як стверджується у повідомленні, проводив оплату за послуги в сфері ведення мисливського господарства, які фактично не здійснювались.
Таким чином дії Андрія Савчена завдали матеріальну шкоду підприємству на більш ніж 250 тис. грн. та підпадають під кваліфікацію ч.4 ст. 191 (розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні вчинена у великих розмірах) Кримінального кодексу України, – повідомляють в управління лісового та мисливського господарства.
Матеріали по перевірці передані в прокуратуру Жовківського району, яка порушила кримінальну справу.

Comments

comments