Депутат Парасюк грав у КВН і був весільним оператором

Виявляється, у народного депутата від 122 округу (Яворівський та Жовківський райони) та сотника з Майдану Володимира Парасюка за плечима “веселе” минуле завдяки участі у команді КВН.

Виявляється, у народного депутата у народного депутата від 122 округу (Яворівський та Жовківський райони) та сотника з Майдану Володимира Парасюка за плечима “веселе” минуле завдяки участі у команді КВН.

Перед тим, як стати депутатом Верховної Ради та увійти до Комітету з питань запобігання та протидії корупції, Володимир Парасюк у прямому сенсі цього слова полюбляв “клеїти дурня”, інформують ВІКНА з посиланням на Еспресо TV.

 

Сотник та “противсіх” Володимир Парасюк, відомий скандальним виступом в Раді та участю в першій парламентській бійці цього скликання, не має вищої освіти. Навчатися на факультеті електроніки Львівського національного університету ім. І. Франка за спеціальністю “Фізична та біомедична електроніка” намагався, але диплом так і не отримав.

Володимир Парасюк грав у львівській команді КВН “Єталон”. Сміливий сотник Парасюк у команді КВН переважно був у тіні капітана та інших членів команди.

Переважно Парасюк на сцені створював “масовість”, серйозних жартів та ролей в мініатюрах йому не довіряли.

Жарти команди “Єталон” – кумедні. Щоправда, присутність Парасюка помітити важко. У СТЕМі під час фіналу ліги КВН Володимир з’явився в частині конкурсу у ролі мами, яка купляла своєму синові бюстгальтер.

Сумнівно смішним був і вихід на сцену в мініатюрі “пересічна українська родина напередодні Нового року”.

А ще Парасюк вміє повзати по сцені рачки. Сподіваємось, у Раді до такого не дійде. (3:45)

Окрім гри в КВН, Парасюк працював відеоператором на весіллях. Він розповідав, що з друзями знімав різні програми, свята, весілля, корпоративи, “які ми й іноді навіть ведемо”.

Старе резюме народного депутата можна легко знайти на відомому “весільному” сайті серед тих, хто долучається до створення атмосфери свята. Наразі ж Парасюк намагається створювати атмосферу у сесійній залі парламенту.

 

Comments

comments