У Гійче на звітному концерті висвітлили творчість Івасюка

У Народному домі села Гійче відбувся творчий звіт художніх колективів закладів культури сіл Забір’я, Синьковичів, Волиці та Гійче.

Темою звітного концерту було «Українська пісня єднає нас». Крім того, було висвітлено творчість Володимира Івасюка як корифея сучасної української пісні. 

Ведучими заходу були заступник директора Гійченської з виховної роботи Володимир Грицак та педагог-організатор Гійченської школи Галина Маланчук.

Дует у складі Світлани Дацків та Вікторії Яцків зі Синьковичів виконав пісню «Ми – за мир». Також Світлана Дацків заспівала пісню «Мальви». Їхня односельчанка Світлана Гнідець зачитала вірші.

Забір’я на концерті представляли гурт «Ріка життя», який виконав пісні «Червона рута» та «Тополя», а також завідувач бібліотеки села Надія Семочко, яка зачитала вірші. 
Вокальне тріо села Волиці заспівало пісню «Ой, Василю», а бард з Волиці Остап Жигало виконав власну пісню «Злочин».

Народний дім села Гійче представляли вокальний дует у складі Галини Чорної та Галини Дорош, які виконали пісню «Квітка-душа». Василина Яцків заспівала пісню «Дві скрипки», а Галина Дорош – «Помирає скрипаль».

– Керівництво району, зокрема, голова райдержадміністрації, дуже позитивно відгукнулися про наш концерт, – розповіла директор Народного дому села Гійче Оксана Чорна. – Вони відзначили високий професійний рівень як виконавців, так і організаторів концерту, а також зазначили, що сам концерт гідний того, аби бути представленій на районному рівні.

Василь Волокуша, газета “Прикордоння” №5 (77) від 13 серпня 2016 року

Comments

comments